Кондиціонери створюють комфорт у вашому будинку і на роботі; підтримують оптимальну для людини температуру і вологість, очищають повітря і роблять його здоровим і свіжим, підтримують потрібний рівень вологості і не допускають зростання цвілевих грибків.
Кондиціонер збільшує працездатність, тому що в приміщенні з кондиціонером люди відчувають себе бадьоріше і активніше. І набагато приємніше робити покупки в магазинах, проводити час в ресторанах і жити в готелях, обладнаних системою кондиціонерів.
Працездатність людини залежить від внутрішнього клімату приміщень, де він знаходиться. Підвищено/знижена температура, надмірна вологість погано впливають на робочу активність.
Негативно на здоров’я може вплинути забруднене повітря, тому кондиціонер може підняти якість повітря за рахунок його очищення.
Для вирішення проблеми вентиляції та очищення повітря були створені кондиціонери, оснащені цими функціями і обладнані фільтрами.
Крім функції очищення повітря, багато сучасних кондиціонерів оснащені опціями його зволоження та іонізації. Такі моделі здатні збагатити атмосферу квартири і офісу корисним для здоров’я і роботи мозку киснем. Крім того, кондиціонери, що контролюють рівень вологості позитивно впливають на роботу побутових приладів.


З огляду на перераховані вище переваги кондиціонерів, експерти приходять до висновку про необхідність їх використання:

  • В будинках і квартирах.
  • В магазинах і офісах.
  • В ресторанах, барах і кафе.
  • В басейнах, робочих цехах, складах і т. д.

Кондиціонери для дому та квартири

детально

Кондиціонери та системи вентиляції для барів, кафе, ресторанів

детально

Кондиціонери та системи вентиляції для офісу та магазину

детально

Системи вентиляції і системи осушення для басейнів

детально

Наша компанія працює на ринку кліматичної техніки з 2000 року. За цей час наші фахівці накопичили великий досвід в монтажі і продажу різних систем кондиціонування повітря як побутових, так і промислових. Так само ми пропонуємо великий вибір іншої кліматичної техніки: конвектори, теплові завіси, осушувачі, зволожувачі, очисники, і ми намагаємося постійно розширювати асортимент.
Ми пропонуємо Вам тільки найкращих і надійних виробників, чия продукція відповідає міжнародним сертифікатам якості. Всі гарантійні зобов’язання підтверджені офіційними постачальниками продукції в Україні, про що свідчать гарантійні талони фірм виробників і офіційних постачальників. Так само ми маємо свою власну сервісну службу, яка швидко і ефективно може забезпечити Вам сервісне обслуговування кондиціонерів, визначити несправність і, в більшості випадків, усунути її на місці.
Для Вашої зручності ми створили «Інтернет магазин кондиціонерів «ЖАРА», що б Вам було легше розібратися в різноманітті кондиціонерів, зорієнтуватися в попередній вартості, подивитися зовнішній вигляд, так як на сьогодняшній день існує величезна кількість дизайнерський пропозицій у різних виробників.