Кондиціонери та системи вентиляції для офісу та магазину

Касетні кондиціонери

Кондиціонери касетного типу відмінно підходять для великих офісів, а також інших підприємств з великою кількістю співробітників. Кондиціонери цього типу рівномірно розподіляють повітряний потік одночасно по всіх чотирьох напрямках. Тому у співробітників, які знаходяться поблизу кондиціонера, відсутній будь-який дискомфорт.

Також кондиціонери касетного типу дуже добре підходять для використання в ресторанах, кафе, презентаційних залах, так як гармонійно вписуються в інтер’єр приміщення.

Канальні кондиціонери

Канальні кондиціонери  це напівпрофесійні спліт-системи, що забезпечують повномасштабне кондиціонування повітря в приміщеннях, що складаються з декількох кімнат. Найчастіше кліматичне обладнання монтується в офісних і торгових центрах, магазинах, ресторанах, готелях. Однак спліт системи канального формату можна використовувати для підтримки мікроклімату в заміських будинках або квартирах з високими стелями.

Системи центрального кондиціонування

Центральне кондиціонування приміщень здійснюється за допомогою повітряного потоку і реалізовано за допомогою вбудованого в центральний воздуховод випарного блоку кондиціонера, що має велику потужність, після чого охолоджене повітря рівномірно розподіляється по приміщеннях. Основні функції центрального кондиціонера це очищення, попереднє охолодження або нагрів вуличного приточного повітря.

Система вентиляції і кондиціонування сучасної офісної будівлі повинна відповідати певним вимогам. Кожна з систем повинна мати можливість досягнення окремих параметрів повітря для різних офісних блоків. Ці параметри стосуються як температури, так і вологості повітря. Кліматичні системи повинні працювати цілодобово, безперервно охолоджуючи або нагріваючи повітря і зберігаючи температуру в робочих приміщеннях.

Стислі поради щодо вибору системи кондиціонування:

Коли вибираєте виробника систем кондиціонування, радимо відштовхуватися від таких пунктів, як:

 • ціна;
 • надійність;
 • економічність;
 • рівень шуму роботи кондиціонера;
 • зовнішній вигляд;
 • простота  експлуатації.

Щоб коректно розрахувати, яку систему кондиціонування краще використовувати в офісі, необхідно враховувати такі дані окремо по кожному з приміщень:

 • площа і висота стель;
 • кількість вікон і сторони світу, на які вони виходять;
 • розміщення офісу під покрівлею чи ні;
 • середня кількість осіб, які одночасно перебувають у офісі;
 • кількість техніки в приміщенні, яка виділяє тепло.

Для підтримки більш комфортного мікроклімату в офісі систему кондиціонування рекомендується зробити  проект системи кондиціювання разом з системою вентиляції.

Найкращі виробники, яких ми рекомендуємо: Dekker, Gree, Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy, Panasonic, Daikin, McQuay.

Замовити розрахунок вартості проектування та монтажу інженерних систем можна у наших фахівців по телефону +38 (044) 451-52-52, +38 (044) 451-52-55 або на сайті: zhara.kiev.ua.