Кондиціонери для дому та квартири

Спліт системи

Перевагою спліт-систем є їх універсальність. Їх можна з легкістю використовувати в більшості приміщень і в самому ходовому діапазоні потужностей. Такі спліт-системи характеризуються низьким рівнем шуму, невисокою ціновою політикою і досить широким асортиментом. Спліт-система складається з двох окремих блоків: внутрішнього і зовнішнього.

Мульти-спліт системи

Мульти-спліт системи кондіціонування дозволяють підключати до одного зовнішнього блоку до шести внутрішніх блоків різних типів і потужностей. Мульти-спліт системи дуже ефектно доповнюють будь-який інтер’єр і заощаджують простір. Їх найчастіше можна побачити в офісах, магазинах та інших великих і малих підприємствах, де піклуються про здоров’я співробітників.

Напольно-стельові кондиціонери

Встановлюються вони, як випливає з назви, або внизу стіни, або на стелі. При цьому потік повітря в першому випадку прямує вгору, в другому – горизонтально уздовж стелі. Така конструкція дозволяє рівномірно розподіляти охолоджене повітря по приміщенню і уникати попадання прямого потоку на людей.

Незважаючи на погоду за вікном, піклуватися про клімат в будинку дуже важливе завдання. Якщо Ви ще не стали володарем такого важливого в літній період кліматичного пристрою, як кондиціонер, радимо не відкладати цю справу в довгу шухляду.

Останнім часом кондиціонери стають все більш функціональні, а що головне цілком доступні за ціною.

Dekker, Gree, Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy, NeoClima, Daikin, Electrolux, Lessar, Panasonic, Cooper&Hunter, Sensei, Mitsubishi Heavy, AC Electric, HOAPP, Ballu

Серед безлічі виробників кліматичної техніки найбільш вдалі для дому та квартири є Dekker, Gree, Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy, NeoClima, Daikin, Electrolux, Lessar, Panasonic, Cooper&Hunter, Sensei, Mitsubishi Heavy, AC Electric, HOAPP, Ballu і т. п. Техніка цих брендів прослужить довго. На всю техніку надається гарантія. Ми маємо всі необхідні ліцензії та сертифікати. Ваші вкладені гроші і очікування будуть повністю виправдані. Довіртеся нам і ми, а так же, наша продукція, виправдає всі ваші надії. Ви залишитеся задоволені і щасливі!

Замовити розрахунок вартості проектування та монтажу інженерних систем можна у наших фахівців по телефону +38 (044) 451-52-52, +38 (044) 451-52-55 або на сайті: zhara.kiev.ua.