Системи вентиляції і системи осушення для басейнів

Настінні осушувачі

Осушувачі повітря дозволяють підтримувати рівень постійної вологості в приміщенні, який нам просто необхідний. Особливо такі системи необхідні в будинку, де є діти, тому лікарі рекомендують купити осушувач повітря.

Стаціонарні осушувачі з функцією вентиляції

Осушувачі для басейну працюють за принципом конденсації. Вони являють собою енергоефективне, енергозберігаюче рішення. Осушувачі дуже прості в монтажі і непомітні у використанні.

Приточно-витяжні установки

Установки розроблені для запобігання конденсації і автоматичної підтримки оптимального мікроклімату в приміщеннях критих басейнів. Одночасно здійснює осушення, приточно-витяжну вентиляцію і рекуперацію тепла.

Осушувачі повітря для басейнів відмінне рішення для підтримки необхідного рівня вологості в приміщенні з басейном. Для басейнів використовуються осушувачі підвищеної продуктивності, вони бувають настінні, підлогові і прихованого монтажу (канальні).

Важливими функціями, якім необхідно прідиляті особливу увагу при покупці осушувача для басейнів, є:

  • підтримка рівня вологості з точними показниками;
  • можливість збалансувати температуру до оптимальної;
  • швидкість повітряного потоку повинна відповідати нормам для басейну;
  • підтримка чистоти повітря за допомогою вбудованого фільтру;
  • зручне управління режимами роботи;
  • можливість контролювати рівень вологості і температури.

Компанія «UTC» пропонує осушувачі для басейну від провідних світових виробників кліматичної техніки: Gree, Dantherm , Mitsubishi Electric.

Вибрати осушувач повітря для басейну Вам допоможе наш менеджер по телефону +38(044) 451-52-00. Купити осушувач повітря для басейну за низькою ціною, з доставкою по Києву та Україні Ви можете в нашому інтернет-магазині zhara.kiev.ua.