Домашній кінотеатр це сучасний розважальний комплекс і краще рішення для справжніх шанувальників кіно!

Домашній кінотеатр це не просто місце для перегляду фільмів, це не звичайний набір компонентів і колонок, а особливий простір, де Ви потрапляєте в інший час і занурюєтеся в світ ілюзорних звуків і картин. Кожен кінотеатр це індивідуальний проект, в якому можна втілити абсолютно будь-яку мрію, будь-який стиль життя. Домашній кінотеатр являє собою багатофункціональний комплекс високотехнологічних компонентів: проектор або екран, акустика, яка «оточує» звуком, сабвуфер, для відчуття присутності в гущі подій фільму. Для того, щоб Ви могли насолодитися в повній мірі кожним звуком, приміщення для домашнього кінотеатру вимагає правильного акустичного оформлення. Розмістивши в певних місцях матеріали поглинають звук, а в інших – його розсіюють, можна додати звуку більш збалансований і природний характер.

Наша компанія здійснює проектування і установку найсучасніших домашніх кінотеатрів. Це складний комплекс робіт з проектування, підбору апаратури і обладнання, інсталяції та налаштування, а також акустичному оформлення приміщення. Але це наш клопіт, Вам належить тільки насолоду від занурення в живий звук і реалістичне зображення.

Система домашнього кінотеатру включає в себе:

  • будь-який програвач або сервер;
  • напів-або професійну акустику, в тому числі і з системою Dolby Surround;
  • систему підсилювачів;
  • плазмову панель / телевізор / проектор і проекційний екран.

High End, Стерео

«Що таке High End апаратура? Що таке High End звук? Це коли забуваєш про систему відтворення, коли в кімнаті прослуховування її місце немов би займає виконавець. Це коли ви відчуваєте, що композитор або виконавець, кажуть з вами крізь роки і відстані. Це відчуття надзвичайного підйому під час музичних кульмінацій. Це непередавані «американські гірки» емоцій, які композитор якимось чарівним способом зумів закодувати в комбінації звуків. Це зникнення матеріального світу, коли залишаються тільки ваша свідомість і музика…»

Роберт Харлі «Енциклопедія High End Audio»

Мультірум

Наша компанія пропонує обладнання для систем «Мультірум» від провідних виробників електроніки перевірених часом і досвідом. Для справжніх поціновувачів якісного звуку у нас в запасі системи High End, основою яких служать лампові підсилювачі і вінілові програвачі. Один погляд на імена в нашому списку переконає Вас, що у нас є те, що приведе в захват навіть самого вимогливого цінителя якості.

Озвучування яхт, теплоходів

Важко уявити відпочинок на яхті або катері без музичного супроводу. Не секрет, що музика підвищує настрій, а гучна і якісна музика – подвійно. Для того, щоб домогтися якісного звуку на яхті, необхідно провести ряд підготовчих робіт: таких як підбір місць інсталяції акустики, сабвуфера і магнітоли, віброізоляцію монтажних і резонуючих місць, протягання силових і акустичних кабелів, а вже після цього провести монтаж і пуско-налагодження необхідного музичного обладнання.

 

Озвучування ресторану або кафе дозволить вам підкреслити статус і стиль закладу, збільшити потік відвідувачів і придбати постійних клієнтів. Однак вибір такого обладнання це нелегке завдання, яке вимагає відмінних знань і навичок, досвіду і професіоналізму.
Наша команда вже багато років працює в цій сфері, ми знаємо всі тонкощі і нюанси звукового оформлення. До кожного нашого замовника ми підходимо індивідуально, досвід роботи забезпечить виконання всіх поставлених завдань точно в строк.