Ворота автоматичні

Секційні автоматичні гаражні ворота: конструктивно це секції, з’єднані між собою петлями. Секції рухаються по напрямних шинах, які міцно закріплені в отворі і виведені під стелею приміщення. При відкритті гаражних воріт, всі секції по черзі виїжджають під перекриття будівлі, переміщуючись в підстельовий простір.

Шлагбауми автоматичні

Шлагбауми  це зроблені у вигляді огорож спеціальні пристрої, що регулюють рух через в’їзд на територію. Ці системи перевершують інші види огороджень за своїми функціями і якостями. Найбільш поширеною різновидом шлагбаумів є автоматичні шлагбауми, які наводяться в русі за допомогою дистанційного керування.

Автоматика для воріт

Автоматика для воріт  це результат досягнень технічного прогресу. Перші системи не відрізнялися високою надійністю. Однак з плином часу, їх удосконалили, зробивши максимально простими, надійними і довговічними, навіть при постійній експлуатації.

Паркувальні системи і бар’єри

Ідеальне рішення для підприємств, громадських місць і інших об’єктів, де необхідно резервувати і зберігати паркувальне місце тільки для власника або персоналу компанії, а також для обмеження і контролю доступу на багатомісні парковки і стоянки машин. Ідеальне рішення для контролю в’їзду на приватні стоянки навіть з одним машиномісцем.

Наша компанія працює на ринку України з 2000 року. За цей час наші фахівці накопичили великий досвід в монтажі гаражних секційних воріт. Ми маємо свої постійні монтажні бригади, які регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, що дає можливість бути Вам впевненими в якості монтажу Ваших гаражних воріт.

Ми пропонуємо Вам тільки найкращих і надійних виробників AN Motors, Came, Combi, Arialdo, FAAC, GeniusMarantec, Nice,Rolling CenterSTOP-Park, Алютех. Вся продукція відповідає міжнародним сертифікатам якості. Всі гарантійні зобов’язання підтверджені офіційними постачальниками продукції в Україні, про що свідчать гарантійні талони фірм виробників і офіційних постачальників. Так само ми маємо свою власну сервісну службу, яка швидко і ефективно може забезпечити Вам сервісне обслуговування воріт або автоматики, визначити несправність і в більшості випадків усунути її на місці.

На нашому сайті представлені гаражні автоматичні ворота, такі як «Alutech / Алютех» (Білорусь), так як це оптимальне співвідношення якості німецьких панелей і не високу вартість. Так само, пропонуємо Вашій увазі кращих виробників автоматики для секційних, відкатних, розпашних воріт і шлагбаумів, таких як: CAME (Італія), FAAC (Італія) і Nice (Італія), Marantec (Німеччина), так само за Вашим бажанням ми можемо підібрати вам автоматику або ворота інших виробників, наприклад, таких як світовий лідер Hormann (Німеччина).

Гаражні ворота
Головною перевагою автоматичних воріт — є неймовірний комфорт у використанні. Вам не потрібно глушити машину, виходити з неї, відкривати ворота, знову заводити авто і закривати ворота після себе. Все робиться натисканням однієї лише кнопки на пульті ДУ.
Також, ви підвищуєте загальний рівень своєї безпеки. Справа в тому, що ви не залишаєте свою машину, поки не закриєте за собою двері. Тому, шанси на крадіжку з салону будуть мінімальними.
Гаражні ворота автоматичного типу, як правило, мають гарні ізоляційні властивості. Так що, тепло буде зберігатися всередині дуже добре. Це ж стосується і звуків, які паче не будуть доноситися з вулиці.
Важливим фактором можна вважати і економію місця. Справа в тому, що для роботи традиційних розпашних воріт потрібно вільний простір перед гаражем. А ось для автоматичних механізмів більшості типів така умова не є обов’язковою для роботи. Тому, ви можете спокійно під’їжджати до воріт впритул.
Втім, це лише основні переваги. А, кожна конкретна людина, шукає в гаражних воротах автоматичного типу саме те, що важливо для нього.

Шлагбауми
Автоматичні шлагбауми — це невід’ємний атрибут сучасного міста, ефективний і швидкий спосіб контролювати число машин, що допускаються на територію, що охороняється. Вони також підвищують імідж компаній, які піклуються про безпеку своїх співробітників, адміністративних і виробничих площ.
Прості в монтажі та використанні, автоматичні шлагбауми мають високу пропускну здатність, отже, підтримують швидкий і безперервний рух автомобільного потоку.