Торгові центри є об’єктами, де представлена ​​величезна кількість дорогих товарів і велика кількість людей. Відеоспостереження в торговому центрі забезпечує безпеку людей і збереження майна магазинів в торговому центрі.

Охоронне відеоспостереження давно стало найпопулярнішим інструментом забезпечення безпеки багатолюдних об’єктів. Винятком не стали і торгові центри і великі магазини.

Так в безпеці торгового центру можна виділити кілька різних напрямків забезпечення охорони і безпеки на такому об’єкті.

По-перше, торгові центри є місцями масового скупчення людей і необхідно забезпечити їх безпеку і охорону. Система відеоспостереження в торговому центрі забезпечує оперативне реагування на будь-які загрози, і головне створює атмосферу надійності і спокою серед відвідувачів торгових центрів.

По-друге, кількість дорогих товарів в магазинах торгового центру просто величезна. Для боротьби із загрозою крадіжки і розкрадання, як серед відвідувачів, так і серед співробітників магазинів, необхідно встановить ефективну систему відеоспостереження.

По-третє, торгові центри постійно генерують гроші і забезпечують величезні грошові потоки, що в свою чергу є наживою для злодіїв і злочинців. Це завдання також можна вирішити за допомогою охоронного відеоспостереження в торговому центрі.

Для організації охоронного відеоспостереження в торговому центрі необхідно використовувати професійні багатофункціональні відеокамери. Камери для відеоспостереження в торговому центрі повинні мати високу якість зображення і кольоровість. Так як в торгових центрах величезний потік людей і постійно виникає необхідність ідентифікації осіб і матеріальних об’єктів. Те картинка повинна бути дуже точною і деталізованою.

Для створення комплексної системи відеоспостереження в торговому центрі необхідно використовувати кілька різних типів відеокамер для різних зон торгового центру.

Так для охоронного відеоспостереження периметра і прилеглої території до торгового центру використовують вуличні відеокамери. Також зовнішніми відеокамерами обладнується парковка торгового центру.

У приміщеннях торгового центру найкраще використовувати сучасні роботизовані поворотні відеокамери. Вони дійсно представляють собою багатофункціональні пристрої запису з зумом і якісним зображенням.

Також охоронне відеоспостереження в торговому центрі найкраще будувати на підставі сучасних ip-відеокамер з доступом до них через мережу інтернет. Так мережеві камери відеоспостереження в торговому центрі забезпечують охоронне відеоспостереження в режимі реального часу без будь-яких затримок. Відповідно співробітники служби охорони торгового центру можуть оперативно реагувати на будь-які загрози.

Будь-який брендовий магазин або фешн-бутик може зіткнутися з проблемою нечистих на руку співробітників. Втрати від крадіжок серед співробітників магазина можуть бути дуже вагомими. Упоратися з цим допоможе охоронне відеоспостереження в такому магазині.

Відразу відзначимо, що політика безпеки торгових центрів може бути така, що внутрішні магазини самостійно забезпечують свою безпеку і організовують охоронне відеоспостереження. Це цілком логічно, так як магазини самі несуть відповідальність за свій товар, а не торговий центр.

Ми пропонуємо Вам як аналогове, так і цифрове відеоспостереження. Наша компанія займається не тільки продажем устаткування відеоспостереження, але і установкою систем відеоспостереження «під ключ». У нашому магазині Ви маєте можливість знайти великий вибір охоронних систем відеоспостереження: це і найпростіші комплекти для заміського будинку або квартири, так і дорогі та унікальні системи охорони та відеоспостереження.

Серед безлічі виробників техніки з відеоспостереження найбільш підходящі для офісу і робочого простору ACTI, AXIS, Infinity, Hikvision, Samsung, SONY і ін. Техніка цих брендів прослужить довго. На всю техніку надається гарантія. Ми маємо всі необхідні ліцензії та сертифікати. Ваші вкладені гроші і очікування будуть повністю виправдані. Довіртеся нам і ви залишитеся задоволені і щасливі!