Відеоспостереження для магазину

Українська Технічна Компанія пропонує послуги по монтажу систем відеоспостереження для магазинів і супермаркетів.

Відеоспостереження в магазині це один з найпростіших способів убезпечити торгову точку, тому зараз навіть в невеликих магазинах можна побачити встановлені камери відеоспостереження
Відеоспостереження в магазині переслідує відразу кілька цілей, при цьому захищає самого власника від збитків:

  • запобігання злодійства завдяки камерам відеоспостереження можна своєчасно помітити відвідувачів, які здійснюють крадіжку товару або ж як самі працівники магазину виносять якісь речі безкоштовно;
  • спостереження за робочим процесом продавців, касирів, менеджерів і поведінкою покупців переглянувши записане відео з реєстратора можна з легкістю побачити, хто халтурить, а хто добре працює, справляється зі своїми обов’язками і завданнями. Також легко можна зрозуміти хто правий, а хто ні при виникненні конфліктних ситуацій між покупцем і працівником магазину;
  • розкриття причин недостачі, яка може виникнути через безліч факторів від злодійства самого персоналу магазину до потрапивших в складське приміщення тварин. За допомогою відеоспостереження для магазину можна точно зрозуміти причину збитку. Профілактичні заходи навіть проста попереджаюча наліпка говорить про те, що «об’єкт знаходиться під відеонаглядом» і зловмисник, побачивши самі камери може передумати про здійснення крадіжки.

Відеоспостереження за касою і фіксація касових операцій.
Касир і покупець можуть домовитися і касир може відпустити товар за заниженою ціною. З системою відеоспостереження легко запобігаються такі діі.
Так як в магазинах може бути велика кількість скупчення людей, відеоспостереження може значно посилити охорону.

Установка камер відеоспостереження в магазині.

Відеоспостереження в магазині це чудовий інструмент для збільшення прибутковості магазину, від встановлених камер відеоспостереження багато чого залежить. Камери можуть бути встановлені в таких місцях як:

  • каси;
  • торгові зали;
  • склади;
  • на вході і при виході магазину;
  • парковка біля магазину;
  • офісні приміщення.

Для кожної встановленої камері в певному місці існують свої вимоги.
Наприклад, камери над касами повинні мати дуже гарну чіткість що дасть можливість розібрати дрібні деталі. Для торгових залів камери можна використовувати більш простими для загального огляду площі (купольні), головне бачити людину і його дії. Для камер на складі зовнішній вигляд не принциповий можна встановити просту купольну або корпусну камеру відеоспостереження. Ну, а камери, встановлені на вході і виході магазину повинні мати вузькосфокусований об’єктив для фіксації осіб відвідувачів. За такої роздільній здатності об’єктива добре розбірливі риси обличчя людини, і його легко впізнати. Камери на парковці повинні бути вуличного типу не боятися низьких температур і вологи.
Витрати на відеоспостереження в магазині залежить від розмірів торгового залу (кількості стелажів і проходів між ними), складу і звичайно загальної кількості необхідних камер відеоспостереження для забезпечення повного контролю магазину.
Серед безлічі виробників техніки з відеоспостереження найбільш відповідні для магазину і супермаркету ACTI, AXIS, Infinity, Hikvision, Samsung, SONY та ін. Техніка цих брендів прослужить довго. На всю техніку надається гарантія. Ми маємо всі необхідні ліцензії та сертифікати. Ваші вкладені гроші і очікування будуть повністю виправдані. Довіртеся нам і ви залишитеся задоволені і щасливі!

Замовити розрахунок вартості проектування та монтажу інженерних систем можна у наших фахівців по телефону +38 (044) 451-52-52, +38 (044) 451-52-55 або на сайті: storozh.com.ua.