Відеоспостереження для офісу

Українська Технічна Компанія пропонує послуги по монтажу систем відеоспостереження для офісів і робочих просторів.

На сьогоднішній день система відеоспостереження для комерційних об’єктів обов’язковий елемент безпеки бізнесу. Тепер це вже далеко не розкіш, а скоріше засіб економії. Так, наприклад, відеоспостереження в офісі дозволяє вирішувати безліч завдань: облік робочого часу, віддалений контроль співробітників, контроль роботи складських робітників, відкладення фактів крадіжок, облік відвідувачів і т. д. Ми володіємо досить великим досвідом у вирішенні всіх перерахованих вище завдань. Звернувшись до нас, Ви отримаєте оптимальне рішення співвідношення «ціна / якість». Наші ціни нижче ринкових. Завдяки тому, що ми закуповуємо обладнання виключно у заводів-виробників, минаючи посередників.

Для того щоб Ви могли правильно підібрати відеоспостереження для офісу, банку, складу та інших робочих просторів, зорієнтуватися в пропозиціях, ми вирішили описати ряд факторів, які впливають на вартість системи:

– Розмір переглядаємої території. Ціна системи безпосередньо залежить від розмірів приміщення. Чим більше кімнат і чим вони більші  тим більша кількість камер, витратних матеріалів та роботи доведеться задіяти. Відповідно встановити відеоспостереження в офісі, що складається з декількох кабінетів, невеликий квадратури, буде коштувати набагато менше, ніж організація відеоспостереження у великому офісному центрі або будівлі банку. Тому якщо хочете заощадити, то визначитеся з ділянками, які в обов’язковому порядку повинні контролюватися.

– Прихованість відеоспостереження. Відеоспостереження в офісі або в банку найчастіше приховане. Таке відеоспостереження завжди коштує дорожче звичайного. Пов’язано це з тим, що роботи з його встановлення складні, і вимагають  висококласних фахівців.

– Вимоги до записуючого обладнання. Записуюче обладнання коштує, як правило, дорого. Функціональність системи залежить, як правило, саме від нього. При виборі, Ви повинні подумати  чи потрібно Вам автономний пристрій запису, або Ви можете використовувати один з офісних комп’ютерів для запису відео? Також вартість буде залежати від того, який обсяг відео Ви хочете зберігати. Чим більше потрібно зберігати тим сучаснішою повинна бути система стиснення відео і більше ємність жорсткого диска. А відповідно дорожча система. Також варто визначитися, чи хочете Ви мати можливість вести віддалене відеоспостереження. Якщо так, то Вам необхідно, щоб записуючий обладнання підтримувало мережеві протоколи.

Серед безлічі виробників техніки з відеоспостереження найбільш придатні для офісу і робочого простору ACTI, AXIS, Infinity, Hikvision, Samsung, SONY та ін. Техніка цих брендів прослужить довго. На всю техніку надається гарантія. Ми маємо всі необхідні ліцензії та сертифікати. Ваші вкладені гроші і очікування будуть повністю виправдані. Довіртеся нам і ви залишитеся задоволені і щасливі!

Замовити розрахунок вартості проектування та монтажу інженерних систем можна у наших фахівців по телефону +38 (044) 451-52-52, +38 (044) 451-52-55  або на сайті: storozh.com.ua.