Зовнішнє відеоспостереження парковки

Українська Технічна Компанія пропонує послуги по монтажу систем зовнішнього відеоспостереження парковки.

У наш час охоронне відеоспостереження є найпопулярнішим технічним засобом безпеки в світі. Організація відеоспостереження значно зменшує шанси несанкціонованого проникнення на об’єкт. Система відеоспостереження має структуру, до якої входять відеокамери, записуючий пристрій (відеореєстратор) і відтворення (монітор). Відеокамери знімають навколишню територію і передають відеозображення на записуючий пристрій, яке, в свою чергу, записує те, що відбувається і виводить відео з камер безпосередньо на монітор. Всі системи охоронного відеоспостереження ділять на два типи: дротові і бездротові. Застосування тієї чи іншої технології залежить від особливостей об’єкта. Ще системи відеоспостереження поділяють на аналогові і цифрові. Цифрове спостереження в рази краще, ніж аналогове, але й ціни на цифрові системи відеоспостереження будуть вище.

Зовнішнє відеоспостереження на парковці впроваджується для контролю основних зон проходження людей і руху автотранспорту. Вона дозволяє вести онлайн-моніторинг та виявлення руху в зонах спостереження. У разі виникнення подій на парковці, система сприяє своєчасному реагуванню персоналу охорони. Все що відбулися інциденти записуються і проглядаються персоналом охорони при необхідності. Є можливість віддаленого контролю за персоналом охорони при підключенні обладнання до існуючого Інтернет-каналу.

Ми пропонуємо Вам як аналогове, так і цифрове відеоспостереження. Наша компанія займається не тільки продажем устаткування відеоспостереження, але і установкою систем відеоспостереження «під ключ». У нашому магазині Ви маєте можливість знайти великий вибір охоронних систем відеоспостереження: це і найпростіші комплекти для заміського будинку або квартири, так і дорогі та унікальні системи охорони та відеоспостереження.

Серед безлічі виробників техніки з відеоспостереження найбільш доцільні для офісу і робочого простору ACTI, AXIS, Infinity, Hikvision, Samsung, SONY та ін. Техніка цих брендів прослужить довго. На всю техніку надається гарантія. Ми маємо всі необхідні ліцензії та сертифікати. Ваші вкладені гроші і очікування будуть повністю виправдані. Довіртеся нам і ви залишитеся задоволені і щасливі!