Відеоспостереження території навколо магазину чи супермаркету

Українська Технічна Компанія пропонує послуги по монтажу систем відеоспостереження території навколо магазину чи супермаркету.

Не секрет, що системи відеоспостереження, встановлені як в невеликих магазинах, так і в супермаркетах дають значний економічний ефект. Встановити відеоспостереження в магазині вирішують менеджери котрі зіткнулися, перш за все з великою кількістю крадіжок, що приводять до значних збитків.

Відеоспостереження в магазині або супермаркеті вирішує багато завдань:

 • Територія навколо торгового комплексу і паркінг. Установка вуличних камер дає можливість контролювати як центральні, так і службові входи, вести спостереження за автомобілями на парковці і найбільш важлива функція, контролювати зони прийому товарів від постачальників.
 • Касова зона і вхід в супермаркет. Відеоспостереження дозволяє моніторити пересування відвідувачів в супермаркеті, камери схову, зони установки банкоматів і терміналів, касові операції та ситуацію біля кас, службові входи для охорони і співробітників.
 • Торговий зал. Це найважливіший об’єкт для контролю. Торгова зона, зазвичай, ділиться на велику кількість підзон. Побудова системи відеоспостереження в таких місцях дуже відповідальний і складний процес.
 • Складська зона. Це зона розвантаження і складування товарів. Установка системи відеоспостереження в цій зоні дозволяє вирішити завдання контролю роботи персоналу і збереження товарів.
 • Адміністративні та допоміжні приміщення.
 1. автоматично виявляти незаконні наміри людини, спираючись на його поведінку;
 2. розпізнавати відвідування магазину одночасно великою групою людей;
 3. визначати випадки залишення відвідувачами своїх речей на території магазину чи супермаркету, такі можливості системи відеоспостереження дуже важливі в боротьбі з тероризмом.
 4. контролювати і враховувати кількість покупців;
 5. визначати вогнища загорянь або задимлень в приміщеннях (виконуючи, таким чином, функції системи пожежної сигналізації);
 6. при реєстрації системою тривожної події інформувати службу охорони.

Система відеоспостереження має структуру, до якої входять відеокамери, записуючий пристрій (відеореєстратор) і відтворення (монітор). Відеокамери знімають навколишню територію і передають відеозображення на записуючий пристрій, яке, в свою чергу, записує те, що відбувається і виводить відео з камер безпосередньо на монітор. Всі системи охоронного відеоспостереження ділять на два типи: провідні і бездротові. Застосування тієї чи іншої технології залежить від особливостей об’єкта. Ще системи відеоспостереження поділяють на аналогові і цифрові. Цифрове спостереження в рази краще, ніж аналогове, але й ціни на цифрові системи відеоспостереження будуть вище.

Дистанційне відеоспостереження убезпечить будь-який магазин або супермаркет! Дуже багато проблем зникнуть разом з установкою системи відеоспостереження!

Віддалене спостереження також дасть можливість заощадити. Охоронні системи відеоспостереження не обмежуються забезпеченням безпеки Вашого об’єкта, а й економлять Ваші витрати. Найдешевший комплект відеоспостереження коштує близько 150 у. о. Він складається з набору: відеореєстратор-камера, дуже часто цього більш ніж достатньо для вирішення питання спостереження. Верхня межа по організації відеоспостереження може досягати до сотень тисяч доларів (установки комплексних технічних рішень у великих організаціях, великих підприємствах, торгових центрах). Але і при мінімальному наборі обладнання, і при максимальному  всі Ваші витрати виправдають себе на 100%. Охоронне відеоспостереження (cctv) – це крок на шляху до економії чималих грошей, адже Вам тут же вдасться уникнути крадіжки товарів в магазині, товарів зі складу, неробства співробітників в офісі або в торговому залі. Погодьтеся, це приносить збитки як бізнесу, так і приватним підприємцям. Щоб уникнути всього перерахованого вище необхідна лише встановлена ​​на об’єкті аналогова або цифрова система відеоспостереження.

Ми пропонуємо Вам як аналогове, так і цифрове відеоспостереження. Наша компанія займається не тільки продажем устаткування відеоспостереження, але і установкою систем відеоспостереження “під ключ”. У нашому інтернет-магазині у вас є можливість знайти великий вибір охоронних систем відеоспостереження: це і найпростіші комплекти для невеликих площ, так і дорогі та унікальні системи охорони та відеоспостереження.

Серед безлічі виробників техніки з відеоспостереження найбільш підходящі для магазину чи супермаркету ACTI, AXIS, Infinity, Hikvision, Samsung, SONY та ін. Техніка цих брендів прослужить довго. На всю техніку надається гарантія. Ми маємо всі необхідні ліцензії та сертифікати. Ваші вкладені гроші і очікування будуть повністю виправдані. Довіртеся нам і ви залишитеся задоволені і щасливі!

Замовити розрахунок вартості проектування та монтажу інженерних систем можна у наших фахівців по телефону +38 (044) 451-52-52, +38 (044) 451-52-55 або на сайті: storozh.com.ua.