Відеоспостереження території навколо дачі або будинку

Українська Технічна Компанія пропонує послуги по монтажу систем відеоспостереження території навколо дачі або будинку.

Відеоспостереження території навколо будинку дозволяє вирішити ряд проблем пов’язаних з безпекою. По-перше, за допомогою системи відеоспостереження для будинку Ви можете вести запис всього, що відбувається і навколо, і всередині свого житла. Відповідно, якщо під час Вашої відсутності зловмисники здійснять крадіжку, Ви зможете скласти їх фоторобот і віддати в поліцію. По-друге, домашнє відеоспостереження дає можливість спостерігати за навколишньою територією, не виходячи з дому, і тримати все під контролем. Це дуже зручно, особливо в темний час доби і т. д.

Якщо Ви вже вирішили організувати відеоспостереження в приватному будинку або на дачі, Вам варто знати про ряд факторів, що впливають на вартість системи відеоспостереження для будинку:

–  Найважливіший фактор площа контрольованої переглядається території. Від цього параметра залежить, скільки камер потребують відеоспостереження для будинку і їх технічні характеристики. Чим більше охоплювана площа, тим дорожче система відеоспостереження, але тут потрібно бути уважним і економити тільки в тих місцях, де це дійсно допустимо. В іншому випадку спроектовану систему не можна буде вважати закінченою, а відеоспостереження будинку виявиться неефективним. Крім того, Ви повинні бути впевнені в тому, що вам достатньо переглядати, наприклад, тільки прилеглу до будинку область, а в перегляді дороги за парканом немає необхідності. Інакше, якщо рішення в перегляді дороги прийде після завершення основного монтажу, доукомплектация системи відеоспостереження та монтаж необхідного обладнання, обійдеться недешево.

– Визначтеся, якої якості Ви хочете отримувати картинку. Чим чіткіше картинку видають камери тим вони дорожче і відповідно дорожче вся система відеоспостереження для будинку. Камери, які можуть чітко розпізнавати автомобільні номери коштують в рази дорожче камер, які передають загальні риси руху людей.

– Якщо у Вас вдома є комп’ютер, Ви можете записувати відео на нього. Це дозволить Вам заощадити на покупці відеореєстратора, необхідно буде придбати плати відеозахоплення (які відповідно дешевше). Також Вам не доведеться купувати монітор, Ви зможете переглядати відео на своєму стандартному моніторі. Але підключивши відео до комп’ютера, будьте готові до того, що він втратить у своїй продуктивності.

Якщо перед Вами стоїть завдання убезпечити своє житло і Вам потрібна якісна і доступна охорона відеоспостереження будинку або дачі доступний і ефективний спосіб забезпечення безпеки.

Серед безлічі виробників техніки з відеоспостереження найбільш краще підійдуть для офісу і робочого простору ACTI, AXIS, Infinity, Hikvision, Samsung, SONY та ін. Техніка цих брендів прослужить довго. На всю техніку надається гарантія. Ми маємо всі необхідні ліцензії та сертифікати. Ваші вкладені гроші і очікування будуть повністю виправдані. Довіртеся нам і ви залишитеся задоволені і щасливі!

Замовити розрахунок вартості проектування та монтажу інженерних систем можна у наших фахівців по телефону +38 (044) 451-52-52, +38 (044) 451-52-55 або на сайті: storozh.com.ua.