Видеонаблюдение для дома и квартиры

Українська Технічна Компанія пропонує послуги по монтажу систем відеоспостереження для квартир, приватних будинків, дач і т. д. Відеоспостереження будинку, квартири дозволяє вирішити ряд проблем пов’язаних з безпекою. По-перше, за допомогою системи відеоспостереження для будинку Ви можете вести запис всього, що відбувається навколо і всередині свого житла. Відповідно, якщо під час Вашої відсутності зловмисники здійснять крадіжку, Ви зможете скласти їх фоторобот і віддати в поліцію. По-друге, домашнє відеоспостереження дає можливість спостерігати за навколишньою територією і тримати все під контролем. Це дуже зручно, особливо в темний час доби.

Вам варто знати про ряд факторів, що впливають на вартість системи відеоспостереження для будинку:

  1. Розмір контрольованої площі. Від цього параметра залежить, скільки камер необхідно встановити для дому та їх технічні характеристики. Чим більше охоплювана площа, тим дорожче система відеоспостереження для будинку, але тут потрібно бути уважним і економити тільки в тих місцях, де це дійсно допустимо. В іншому випадку спроектовану систему не можна буде вважати закінченою, а відеоспостереження будинку виявиться неефективним. Крім того, Ви повинні бути впевнені в тому, що вам достатньо переглядати, наприклад, тільки прилеглу до будинку теріторію, а в перегляді дороги за парканом немає необхідності. Інакше доукомплектация системи і монтаж відсутнього обладнання, обійдеться недешево.
  2. Якість відео. Визначтеся, якої якості Ви хочете отримувати зображення. Чим чіткіше картинку видають камери – тим вони дорожче і, відповідно, дорожче вся система відеоспостереження. Камери, які можуть чітко розпізнавати автомобільні номери коштують в рази дорожче камер, які передають загальний рух людей.
  3. Наявність комп’ютера вдома. Ви можете записувати відео на домашній комп’ютер, це дозволить Вам заощадити на покупці відеореєстратора. Також Вам не доведеться купувати монітор, Ви зможете переглядати відео на своєму стандартному моніторі.

Якщо перед Вами стоїть завдання убезпечити своє житло і Вам потрібна якісна і доступна охорона відеоспостереження будинку або квартири доступний і ефективний спосіб забезпечення власної безпеки. Дача, заміський будинок, квартира – відеоспостереження всюди знайде застосування і буде ефективним інструментом захисту та охорони Вашого майна.

Серед безлічі виробників техніки з відеоспостереження найбільш відповідні для дому та квартири ACTI, AXIS, Infinity, Hikvision, Samsung, SONY та інші. Техніка цих брендів прослужить довго. На всю техніку надається гарантія. Ми маємо всі необхідні ліцензії та сертифікати. Ваші вкладені гроші і очікування будуть повністю виправдані. Довіртеся нам і ви залишитеся задоволені і щасливі!

Замовити розрахунок вартості проектування та монтажу інженерних систем можна у наших фахівців по телефону +38 (044) 451-52-52, +38 (044) 451-52-55 або на сайті: storozh.com.ua.